Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 10100

WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

Aktualności - 2012/2013 » WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

Tradycyjnie – jak co roku - przed Świętami Bożego Narodzenia wychowankowie i wychowawcy internatu naszej szkoły przygotowali kolację wigilijną, na której gościli podopiecznych

„Caritas Polska” wraz z opiekunami. Na początku Pani Lila Pławińska, dyrektor Centrum Edukacji Ogrodniczej, złożyła życzenia wszystkim gościom przybyłym na wigilię, a rozpoczął ją ksiądz Michał Darcz, duszpasterz z parafii p.w. Św. Ducha w Zdrojach. Potem zasiedliśmy do wspólnego stołu. Oprócz uroczystej kolacji - składającej się z tradycyjnych potraw wigilijnych - nie obyło się bez innych atrakcji .Młodzież z internatu przedstawiła przezabawne jasełka, przygotowane pod kierunkiem Pani Anny Krakowiak. Dzięki szczodrobliwości sponsorów uroczystości, tj. Urzędu Miasta Szczecin, hipermarketu Selgros Cash & Carry, Centrum Edukacji ,,Zdroje’’, Rady Osiedla Zdroje, do naszych najmłodszych gości zawitał Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci paczkami z różnymi niespodziankami – i słodyczami, i zabawkami. Najmłodsi - w podziękowaniu za tak wiele atrakcji - chętnie śpiewali kolędy (nadając imprezie niesamowitą atmosferę) i obiecali, że w przyszłym roku też do nas zawitają.

Mamy nadzieję ,że Mikołaj również ... :)