Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 10182

Aktualności - 2012/2013 » Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

11.01.2013 r.

Początek bieżącego roku to miłe chwile dla wielu wybitnych uczniów, ponieważ 11 stycznia 2013 roku odbyła się uroczystoś wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej z województwa zachodniopomorskiego.

Na imprezę tę - do Pałacu Młodzieży Pomorskiego Centrum Edukacji w Szczecinie - zaproszono 190 uczniów – stypendystów Prezesa Rady Ministrów i 23 uczniów - wyróżnionych stypendium Ministra Edukacji Narodowej.

Przybyłych na uroczystość gości – m.in. Pana Marcina Zydorowicza - Wojewodę Zachodniopomorskiego, Panią Marię Borecką - Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Pana Andrzeja Jakubowskiego - Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego, uczniów, ich rodziców, nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych - powitała Pani Małgorzata Pokorska, dyrektor PM PCE. Zaproszeni przedstawiciele władz lokalnych natomiast złożyli stypendystom serdeczne gratulacje i życzyli dalszych sukcesów nie tylko w nauce szkolnej, ale także w rozwijaniu swoich zainteresowań i pasji. Uroczystość uświetnił występ uczniów z Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie.

Uczennicą naszej szkoły,
która została uhonorowana dyplomem i stypendium
Prezesa Rady Ministrów,
jest Agata Kołakowska z klasy III TK.