Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 10182

Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 10

Aktualności - 2012/2013 » Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 10

14.06.2013 r.

14 czerwca pożegnaliśmy się z uczniami klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 10. Ukończyli szkołę i od jutra wchodzą w dorosłe życie. Przed nimi egzamin teoretyczny i praktyczny potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Trudno rozstać się z nimi, ale na pewno przyjdą odwiedzić nas i podzielić się swoimi doświadczeniami.

Z rąk Lili Pławińskiej, dyrektora szkoły oraz Ryszarda Myślina, wychowawcy klasy, uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody za wszelkiego typu osiągnięcia.

Tomasz Józefowski otrzymał nagrodę książkową za bardzo dobre zachowanie i dobre wyniki w nauce. Szczególnie gratulujemy otrzymania wyróżnień wraz z nagrodami rzeczowymi za sumienną i bardzo efektywną pracę na rzecz Warsztatów Szkolnych uczniom: Dorocie Krawczyk, Tomaszowi Józefowskiemu oraz Mateuszowi Jaroszewskiemu.

Po dwóch latach wytężonej pracy przyszedł czas na chwilę odpoczynku, ale także na kolejne wybory, dotyczące drogi życiowej. Mamy nadzieję, że jeśli nie z całością, to chociaż z większością absolwentów nie żegnamy się na długo i od września znów zasilą szeregi naszych uczniów, tym razem jako uczniowie Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy samych prostych dróg w życiu. A jeśli nawet znajdzie się na nich choć mały zakręt, to tylko po to, by na chwilę złapać oddech i kroczyć dalej…

POWODZENIA :)