Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 10100

PIKNIK W SZCZECIN-ZDROJACH

Aktualności - 2012/2013 » PIKNIK W SZCZECIN-ZDROJACH

Parafia pod wezwaniem Świętego Ducha w Szczecinie-Zdrojach, Zespół Szkół nr 1 w Szczecinie oraz Rada Osiedla „Zdroje” – to organizatorzy trzeciego już pikniku, który odbył się w sobotę 15 września 2012 roku.

Od godz. 10 na placu przy Zespole Szkół nr 1 (ul. Młodzieży Polskiej 9) zaczęły się zabawy integracyjne, a na kompleksie boisk - zawody sportowe. Dzieci i młodzież rywalizowały w piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, a w szkole odbył się turniej tenisa stołowego. Uczniowie i nauczyciele Centrum Edukacji Ogrodniczej również uczestniczyli w imprezie.

Na naszym stoisku jak zawsze było dużo kolorowych, kwitnących jesienią kwiatów, m. in.: chryzantemy, wrzosy. Ponadto przygotowaliśmy pokaz tworzenia bukietów i kompozycji w różnych naczyniach. Przy okazji wzięliśmy udział w licznych konkursach i grach zespołowych.

Zespół muzyczny wykonał na scenie kilka utworów, które poderwały zgromadzoną publiczność.