Wizyt:

Miejskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

Aktualności - 2012/2013 » Miejskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

26.04.2013 r.

26 kwietnia 2013 roku w hali Zespołu Szkół Nr 3 w Szczecinie odbyły się Miejskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych.

Celem imprezy jest zapoznanie uczniów gimnazjów z ofertą edukacyjną szczecińskich szkół ponadgimnazjalnych oraz możliwościami zdobycia określonego wykształcenia, zawodu i umiejętności.

Zespoły szkół, technika i zasadnicze szkoły zawodowe zachęcały do zapoznania się z realizowanymi kierunkami i profilami kształcenia poprzez interesujące pokazy. Szkoły zaprezentowały swoje najciekawsze prace, osiągnięcia i sukcesy. Najatrakcyjniej prezentowały się stoiska szkół, które uczą młodych ludzi konkretnego zawodu i specjalizacji.

Nasze kwiatowo – warzywne stoisko chętnie odwiedzali młodzi ludzie. Uczniowie robili koszyczki z pasków papierowych, ozdabiali róże i tulipany, które następnie wręczali zainteresowanym wraz z ofertą edukacyjną oraz ciekawymi zakładkami do książek.

Zapraszamy go galerii.