Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 14673

KONKURS MIĘDZYKLASOWY pt. „Prezentacja zawodów”

Aktualności - 2012/2013 » KONKURS MIĘDZYKLASOWY pt. „Prezentacja zawodów”

11.05.2013 r.

Podczas Wiosennego Kiermaszu Ogrodniczego – połączonego z Dniami Otwartymi Szkoły - w dniu 11 maja 2013 roku odbył się konkurs, przygotowany przez Samorząd Szkolny, pt. „PREZENTACJA ZAWODÓW”. Celem rywalizacji była integracja poszczególnych zespołów klasowych i poszerzenie wiedzy na temat zdobywanych zawodów.

Prace - wykonane przez uczniów i wystawione w holu szkoły - prezentowały różne zawody z branży ogrodniczej.

Jury w składzie: Lila Pławińska – dyrektor Centrum Edukacji Ogrodniczej, Ewa Hryć, Małgorzata Adler - Natkaniec, Adam Kania – nauczyciele, oceniając poszczególne prezentacje zawodów brało pod uwagę pomysłowość i oryginalność przedstawianego zawodu, a także różnorodność wykorzystanych rekwizytów.

Najwięcej punktów i I miejsce otrzymały klasy I TK/I TA za prezentację PSZCZELARZA, II miejsce przypadło klasie II TU za wystawę poświęconą TECHNIKOWI OGRODNIKOWI , a miejsce III przyznano klasie II TK za prezentację OGRODNIKA.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!