Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 9999

Aktualności - 2012/2013 » 15. Targi Roślin i Archtektury Krajobrazu - - MIASTO OGRÓD – Zielony design Szczecin

19.04.2013 r.

W dniach 19-21 kwietnia 2013 roku odbyły się w centrum wystawienniczo-targowym MTS w Szczecinie 15. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu, w trakcie których odbyła się konferencja branżowa WODA I ZIELEŃ W MIEŚCIE, a zwiedzający mogli odwiedzić Strefę Młodego Architekta Krajobrazu, zrobić zakupy na kiermaszu ogrodniczym i uczestniczyć w różnego rodzaju tematycznych pokazach i warsztatach. Największa atrakcją tegorocznych Targów był OGRÓD POKAZOWY, którego uroczyste otwarcie rozpoczęło cała imprezę, a odbyło się 19 kwietnia. W uroczystości uczestniczyli m.in. Małgorzata Lis, Dyrektor MTS, Jarosław Rzepa – członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kiernożycki – Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i Lila Pławińska – Dyrektor Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie. OGRÓD POKAZOWY, zaprojektowany przez studentki ZUT w Szczecinie, został wykonany przez naszych uczniów – z klasy III TK (Klaudia Drapikowska, Magda Janicka, Agata Kołakowska, Kornel Grenda, Małgorzata Krupa, Joanna Branecka, Małgorzata Bulejak, Sebastian Biały, Rafał Kordykiewicz, Marta Gawińska) i z klasy II TU (Maksymilian Wota).

Kliknij aby dowiedzieć się więcej : Międzynarodowe Targi Szczecinskie