SPOTKANIE Z PROFESJONALISTĄ

2014-12-10 11.07.1210 grudnia 2014 roku w naszej szkole – w ramach szkolnego doradztwa zawodowego i kształtowania postaw przedsiębiorczych – odbyło się „Spotkanie z profesjonalistą”. Zaproszonym gościem był Pan Wojciech Skoczkowski, właściciel firmy SPRING ze Szczecina, specjalizującej się w projektowaniu i realizacji ogrodów przydomowych. Pan Wojciech Skoczkowski chętnie opowiadał o specyfice zawodu architekta krajobrazu, urokach i trudnościach, jakie doświadcza młody przedsiębiorca, pragnący zdobyć szczeciński rynek. Właściciel firmy przedstawił swoje dokonania, prezentując wiele ciekawych realizacji. Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, dotyczących przyszłej pracy w zawodzie. Efektem spotkania jest możliwość nawiązania współpracy z firmą SPRING jako przyszłym potencjalnym pracodawcą, u którego można zdobywać cenne doświadczenie zawodowe.